Karadeniz Mühendislik, sektörün getirdiği gereksinimler doğrultusunda endüstriyel ve konut tipi ısıtma sistemlerinde proje tasarım, çizim ve onay dahil mühendislik hizmetleri vermektedir.

Isıtma sistemi olarak ürün yelpazemizde yer alan, alanında öncü pek çok marka sayesinde, size en uygun ve en verimli çözümlere bizim firmamız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Teknik bilgimiz ve üstün hizmet anlayışımızla müşterilerimize ısı danışmanlık hizmetleri sunmakta, ihtiyaçlarına ve kapasitelerine uygun enerji çözümleri üretmekteyiz.

Müşteri memnuniyeti odaklı iş anlayışımız ve uzman ekibimizle size en uygun hizmeti sağlayabilmek adına ücretsiz keşif çalışmaları yapmakta, yenilikçi ve verimli uygulamalarla, Türkiye’nin her yerinden gelen taleplere en kısa sürede dönüş yapmaktayız.

Hedefimiz, müşterilerimizin çözüm ortağı olarak, onlara en uygun projeyi ve  alt yapıyı, en hızlı ve en güvenilir şekilde sunmaktır. Dahil olduğumuz tüm projelerde yasal gerekliliklere ve şartnamelere uygun, ekonomik ve kaliteli çözümler üretmek önceliğimizdir.

Türkiye genelinde hizmet veren firmamız Balıkesir Edremit, Kilimli Zonguldak ve Kozlu Zonguldak bölgelerinde faaliyet göstermektedir. Her tür ısıtma ve sıcak su gerekliliğiniz için bize ulaşabilir, ürünlerimiz ve projeler için fiyatlandırma talebinde bulunabilir, firmamızdan ücretsiz keşif, projelendirme gibi mühendislik hizmetleri alabilirsiniz.

Karadeniz Mühendislik Olarak Hangi Alanlarda Hizmet Vermekteyiz?

Konut Tipi Hizmetlerimiz

Daire içi ocak, kombi, şofben ve doğalgaz sobası çelik boru ve esnek boru gaz tesisatı hizmetleri

Daire dışı, bina ana kolon doğalgaz tesisatı, kat kalorifer tesisatı, Isı pompası tesisatı, doğalgazlı yada katı yakıtlı kazan dairesi tesisatı, merkezi sistem kaskat ısıtma tesisatı, merkezi sistem doğalgazlı kazan tesisatı hizmetleri,

Sıcak su pprc boru boyler tesisatı, Sıcak su pprc boru şofben tesisatı, Kalorifer hattı pprc boru kombi tesisatı çözümlerimizle konutlarınız için en uygun ısıtma ve tesisat sistemlerini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Endüstriyel Tip Doğalgaz Isıtma Sistemleri

Büyük kapasiteli yemek pişirme ocak tesisatı, Ekmek fırını ve pasta fırını doğalgaz tesisatı, Tatlı imalathaneleri için doğalgaz tesisatları, Döner ızgara bemvari kuzine tipi cihaz doğalgaz tesisatları, Kafe restaurant hastahane gibi açık mekan radyant ve boru ısıtıcılar, Kahvehane, pastahane okul kantini, lokantalar gibi sosyal alanların pişirme ve ısınma amaçlı doğalgaz tesisatları hizmetlerimizden yararlanabilir, üretim alanlarınız ve sosyal mekanlarınız için en uygun projelendirme ve teknik uzmanlık ile ihtiyacınız olan ısıtma sistemlerine firmamız sayesinde ulaşabilirsiniz.

Mühendislik Hizmetlerimiz

Doğalgaz tesisatı ve İnşaat mekanik tesisat proje tasarım çizim ve onay işlemleri, Kamu kurumları avan projesi ön tasarım çizim işlemleri, ısı danışmanlık gibi alanlarda hizmet almak için bizi tercih edebilir, avantajlı fiyatlarımız ve nitelikli çözümlerimizden yararlanabilirsiniz.